sklep
Diabeciakowy sklep Krófka
Kupuj i Pomagaj!
Arrow
Arrow
Slider
%PM, %26 %740 %2014 %18:%czerwca

DZIEŃ DZIECKA 2014 - FESTYN NA GÓRZE KAMIEŃSK

1 czerwca 2014r. Fundacja „Pomoc Młodym Diabetykom” we współpracy z PGE zorganizowała na Górze Kamieńsk k. Bełchatowa festyn z okazji Dnia Dziecka. Impreza była dedykowana wszystkim dzieciom, a szczególnie Diabeciakom z województwa łódzkiego. Miejsce festynu nie było przypadkowe: Fundacja „Pomoc Młodym Diabetykom” promuje Górę Kamieńsk nie tylko ze względu na jej lokalną przynależność, lecz także z powodu jej wyjątkowego charakteru oraz niezwykłego mikroklimatu. W przypadku festynu z okazji Dnia Dziecka organizatorom zależało przede wszystkim na połączeniu wyjątkowego miejsca z wyjątkowymi ludźmi, których oczywiście nie zabrakło.

 

lonstar1

"Kilkaset osób, niezapomniane wrażenia i mnóstwo dobrej zabawy. Dzień dziecka na Górze Kamieńsk zakończony pełnym sukcesem. Impreza plenerowa na stoku w centrum Polski wypełniona była wieloma atrakcjami.

Barbara Kucharska : Dzieci świętują dzień dziecka, a my, dorośli świętujemy nasze dzieciństwo, jest to bardzo fajny dzień tak dla rodziców jak i dzieci. Moim założeniem było rozpowszechnienie Narodowego Programu zwalczania cukrzycy i jej powikłań, wzmożenie edukacji, a jednocześnie chciałam pokazać osoby, które same chore są na cukrzycę i są tutaj, razem ze mną, pomagają, są osoby ze świata diabetologii, naukowcy i lekarze, bardzo cieszę się z tego, że Fundacja w naszym regionie scala całą tą inicjatywę.

Najmłodsi na nudę nie mogli narzekać, organizatorzy zagwarantowali im wiele atrakcji, w tym m.in.: ściankę wspinaczkową, strzelanie z łuku, zabawę na trampolinie, a także specjalne zdjęcia w specjalnym wydaniu.

 kamiensk001

Zdjęcia z fotobudki znajdą Państwo w naszej galerii

Także starsi znaleźli coś dla siebie. Dla fanów ekstremalnych sportów pokaz trialu w wykonaniu wicemistrza Polski Juniorów, Jakuba Łukaszczyka (AMK Gorce Nowy Targ).

Imprezie towarzyszyła akcja Fundacji Pomoc Diabetykom, której celem było zebranie jak największej liczby podpisów pod wnioskiem dotyczącym Narodowego Programu Zwalczania cukrzycy i jej powikłań.

Barbara Kucharska : Dzięki temu programowi, podpisom, które pod nim pozbieramy, uzyskamy większy dostęp do edukacji, jeśli chodzi o cukrzycę, uzyskamy również leczenie powikłań, powstaną specjalne oddziały i przychodnie dla leczenia zespołu stopy cukrzycowej, oraz dla leczenia powikłań cukrzycy. To są świetne inicjatywy, żeby taki program powstał, musi zostać zebrana określona ilość podpisów, które właśnie dzisiaj zbieramy.

U podnóża Góry Kamieńsk wystąpiły zespoły Hazard, oraz gwiazda wieczoru Lonstar.

lonstar2 lonstar3lonstar4

Ten dzień był dla wielu maluchów po prostu wspaniały. Potwierdzeniem tego są te liczne zdjęcia przedstawiające uśmiechnięte od ucha do ucha uśmiechnięte buzie."

Źródło: TKB DOLSAT https://www.youtube.com/watch?v=2A_uJKMxFxk

 

 

Please publish modules in offcanvas position.

Nasz Serwis internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony.

Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce bezpieczeństwa

Zrozumiałem