sklep
Diabeciakowy sklep Krófka
Kupuj i Pomagaj!
Arrow
Arrow
Slider
%PM, %14 %754 %2014 %19:%kwietnia

Art of Breaking - Łódź 2014

Zapraszamy wszystkich chętnych Diabeciaków i ich Rodziców do udziału w Art of Breaking międzynarodowym festiwalu kultury hip hop-u opartym na edukacji poprzezbreaking (taniec) oraz sztukę graffiti. Tego roczna impreza będzie już czwartą edycja festiwalu i występuje  pod  nazwą "Bboys break to the breaks"

Art of Breaking to jedyne tego typu wydarzenie w regionie łódzkim, które zjednoczy artystów z całego świata.  W poprzednich edycjach uczestniczyło w nim od 250 do 300 tancerzy z całego świata. Łącznie z szerokim gronem publiczności festiwal gromadził corocznie około 1000 pasjonatów kultury hip hop.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych Diabeciaków i ichRodziców do udziału w Art of Breaking międzynarodowym festiwalu kultury hip hop-u opartym na edukacji poprzezbreaking (taniec) oraz sztukę graffiti. Tego roczna impreza będzie już czwartą edycja festiwalu i występuje  pod  nazwą "Bboys break to the breaks"

Art of Breaking to jedyne tego typu wydarzenie w regionie łódzkim, które zjednoczy artystów z całego świata.  W poprzednich edycjach uczestniczyło w nim od 250 do 300 tancerzy z całego świata. Łącznie z szerokim gronem publiczności festiwal gromadził corocznie około 1000 pasjonatów kultury hip hop.

Głównymi założeniami festiwalu Art of Breaking są :

Ukazanie młodym ludziom, że każde marzenie jest możliwe do spełnienia.

Przekazanie idei kultury Hip hopu jako szansy wypowiedzi twórczej młodzieży.

  • Podkreślenie możliwości konkurencji połączonej z dobrą zabawą, eliminując elementy agresji.

Ukazanie procesu kształtowania charakteru przez pasję.

Zmiana świadomości społecznej na temat kultury hip- hop i wykorzystanie jej jako szansy wypowiedzi twórczej młodzieży i rozwoju kreatywności.

Popularyzacja stylu tanecznego jakim jest Breaking.

Kreowanie wizerunku Łodzi jako miasta wspierającego kulturę alternatywną.

Propagowanie aktywnego stylu życia.

Harmonogram festiwalu:

            22.04.2014 (godz. 10:00) - warsztaty w Studio Tańca Lilla House dla dzieci (należy zgłosić się przez formularz – link do formularza: https://docs.google.com/forms/d/1J3Og-A1wk2DabvEbbeVVmlcRulI1Iu2OzFFp3xwEP9M/viewform). Prosimy o niewypełnianie dwóch pierwszych rubryk w formularzu. Wstęp dla dzieci chorych na cukrzycę jest darmowy.

            23-24.04.2014 (godz. 19-20:30) - pokazy filmowe w kinie „Charlie” – wstęp darmowy. (Osoby chętne prosimy o zgłoszenie się droga mailową do 17.04.2014 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule pisząc Festiwal Art Of Breaking. W mailu należy podać: imię, nazwisko, adres zamieszkania, imię i nazwisko opiekuna, telefon kontaktowy do opiekuna).

            25.04.2014 (godz 18:00) – międzynarodowe  zawody  taneczne  – eliminacje Piotrkowska 217, Finał Akcji  „Łódź Graffiti Story”.

            26.04.2014 (godz 15:00) -  międzynarodowe  zawody  taneczne –  finały  Akademicki  Ośrodek  Inicjatyw Artystycznych; warsztaty taneczne dla uczestników Festiwalu; panel dyskusyjny.

            W przypadku imprez odbywających się w dniu 25.04 i 26.04.2014 r. wstęp na zawody taneczne dla Diabeciaków jest darmowy, natomiast rodzice muszą wykupić cegiełkę w cenie 10 zł.

SERDECZNIE  ZAPRASZAMY!!!!

Please publish modules in offcanvas position.

Nasz Serwis internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony.

Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce bezpieczeństwa

Zrozumiałem