baner1procent

sklep
Diabeciakowy sklep Krófka
Kupuj i Pomagaj!
Arrow
Arrow
Slider
%PM, %10 %939 %2011 %22:%listopada

MAM PASJĘ! CUKIER MI NIE PODSKOCZY!

Rusza druga edycja kampanii "Mam pasję! Cukier mi nie podskoczy!". Celem tej edycji jest zachęcenie osób z cukrzycą do aktywnego trybu życia (www.facebook.com/mampasje). Kolejny etap kampanii rusza 14 listopada, w Światowy Dzień Walki z Cukrzycą. 

Szacuje się, że w Polsce żyje obecnie ok. 2,5 mln osób z cukrzycą. Dla wielu z nich diagnoza oznacza całkowitą reorganizację dotychczasowego trybu życia. Firma Roche Diagnostics Polska i bohaterowie kampanii prospołecznej „Mam pasję! Cukier mi nie podskoczy!” już po raz drugi udowadniają, że cukrzyca to nie wyrok. Mimo trudności jakie sprawia, można z nią ciekawie żyć i realizować swoje marzenia, a aktywny tryb życia jest jednym z czynników pomagających w utrzymaniu odpowiedniego poziomu cukru we krwi.

W tegorocznej edycji kampanii, do aktywnego trybu życia zachęcają plakaty autorstwa Bartka Sobczak, które są umieszczone w poradniach diabetologicznych w całej Polsce. Wybór terminu jest nieprzypadkowy. To właśnie w listopadzie (14.XI) obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Cukrzycą ustanowiony przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Ambasadorem kampanii jest Michał Jeliński, Mistrz Olimpijski, wioślarz, który ma cukrzycę.

Swoim patronatem medialnym zdecydowało się objąć kampanię „Mam pasję! Cukier mi nie podskoczy!” Radio ZET, które będzie emitować spot zachęcający osoby z cukrzycą do aktywnego trybu życia i realizowania swoich pasji.

logo radio zet

Ponadto na Facebooku coraz większą popularnością cieszy się specjalny Fanpage: facebook.com/mampasje. Profil dostarcza praktycznych informacji o codziennym życiu z jedną z największych chorób cywilizacyjnych XXI wieku. Można tam znaleźć m.in. przepisy kulinarne dla diabetyków, artykuły psychologa dotyczące codziennego życia z cukrzycą, ćwiczenia gimnastyczne stworzone przez Michała Jelińskiego oraz wywiady z osobami z cukrzycą, które realizują swoje marzenia i zachęcają innych do realizacji pasji.

Organizatorem kampanii: Roche Diagnostics Polska dystrybutor glukometrów i pomp insulinowych marki Accu-Chek. 

logo accu chek

Zachęcamy także do obejrzenia spotu promującego kampanię „Mam pasję! Cukier mi nie podskoczy!” na 

Więcej informacji: Adam Hołubek, Specjalista ds. Marketingu; Roche Diagnostics Polska

tel: 693 204 269, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

embed video plugin powered by Union Development

Please publish modules in offcanvas position.

Nasz Serwis internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony.

Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce bezpieczeństwa

Zrozumiałem