%PM, %01 %870 %2012 %20:%listopada

I PAD

Sekcja Pediatryczna Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego oraz Fundacja "Pomoc Młodym Diabetykom" zaprasza do udziału w Pediatrycznej Akademii Diabetologicznej, która odbędzie się w dniach 30.11 – 1.12.2012 w Hotelu "Wodnik" na Słoku /k. Bełchatowa.

Spotkanie to adresowane jest do lekarzy pediatrów zajmujących się leczeniem dzieci chorych na cukrzycę oraz pielęgniarek diabetologicznych.

Pragniemy w jego trakcie przedstawić zagadnienia dotyczące praktycznych aspektów opieki nad dzieckiem chorym na cukrzycę w Polsce.

Program Akademii (link z zaproszeniem i programem na dalszych stronach może się chwilę dłużej otwierać i dlatego prosimy o cierpliwość) będzie obejmował wykłady, dyskusje oraz warsztaty. 

Partner konferencji Green Light ConsultinglogasikglSzanownych Uczestników I Pediatrycznej Akademii Diabetologicznej o godzinie 20.00 zapraszamy na  kolację, wspaniałą zabawę i niezwykłe przeżycia w ten zaczarowany, andrzejkowy wieczór pełen magii i muzyki.

Koszt imprezy to 40 zł, które prosimy wpłacać na konto: 

Fundacja "Pomoc Młodym Diabetykom"

90-562 Łódźul. Łąkowa 11
Nordea Bank Polska SA: 08 1440 1257 0000 0000 1217 8457

Wpłata będzie również potwierdzeniem wzięcia udziału w I PAD.

Więcej w tej kategorii: II Pediatryczna Akademia Diabetologii »

Please publish modules in offcanvas position.

Nasz Serwis internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony.

Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce bezpieczeństwa

Zrozumiałem