%AM, %08 %963 %2012 %00:%czerwca

SZKOLENIA DLA SZKÓŁ

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

kurs

Szanowni Państwo Dyrektorzy, 

W województwie łódzkim w ciągu ostatnich 25 lat pięciokrotnie wzrosła liczba dzieci chorych na cukrzycę typu 1. Dzieci te wymagają leczenia 24 godziny na dobę. Również podczas godzin spędzanych w szkole muszą regularnie oznaczać poziom glukozy we krwi i podawać insulinę. Jednocześnie zagrożone są występowaniem ostrych powikłań choroby.

Fundacja „Pomoc Młodym Diabetykom” organizuje szkolenia dotyczące opieki nad dzieckiem chorym na cukrzycę podczas jego pobytu w szkole, adresowane do grona pedagogicznego. Podczas wykładu edukatorzy przedstawią potrzeby dziecka wynikające z choroby oraz zaprezentują w jaki sposób udzielić niezbędnej pomocy w przypadkach ostrych powikłań cukrzycy. Szkolenia są zindywidualizowane pod kątem dzieci aktualnie uczących się w danej szkole.

Po przeprowadzonym szkoleniu placówka oświatowa otrzymuje certyfikat „Placówki oświatowej przyjaznej młodym diabetykom” ważny przez trzy lata od szkolenia. Całkowity koszt szkolenia to 300 zł + VAT + koszty dojazdu. Jeśli szkolenie jest finansowane ze środków publicznych to na podstawie oświadczenia placówki oświatowej (wzór poniżej) szkolenie takie jest zwolnione z VAT i koszt szkolenia wynosi wtedy 300 zł + koszty dojazdu. Szkolenia prowadzi certyfikowana kadra edukatorów z całego województwa łódzkiego (co pozwala ograniczyć koszty dojazdu do placówek oświatowych).

Szczegółowe informacje można otrzymać pod nr telefonu 609 786 000.

 

Wniosek do szkoły o szkolenie wer. pdf

 

Wniosek do szkoły o szkolenie wer. doc

 


 

WZÓR OŚWIADCZENIA

 

WERSJA PDF

 

LISTA CERTYFIKOWANYCH SZKÓŁ

 

Czytany 5169 razy Ostatnio zmieniany %PM, %01 %573 %2018 %14:%października
Więcej w tej kategorii: LISTA CERTYFIKOWANYCH SZKÓŁ »

Please publish modules in offcanvas position.

Nasz Serwis internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony.

Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce bezpieczeństwa

Zrozumiałem