I Pediatryczna Akademia Diabetologiczna

Sekcja Pediatryczna Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego oraz Fundacja „Pomoc Młodym Diabetykom” zaprasza do udziału w Pediatrycznej Akademii Diabetologicznej, która odbędzie się w dniach 30.11 – 1.12.2012 w Hotelu „Wodnik” na Słoku /k. Bełchatowa.

Spotkanie to adresowane jest do lekarzy pediatrów zajmujących się leczeniem dzieci chorych na cukrzycę oraz pielęgniarek diabetologicznych.

Pragniemy w jego trakcie przedstawić zagadnienia dotyczące praktycznych aspektów opieki nad dzieckiem chorym na cukrzycę w Polsce.

Program Akademii (link z zaproszeniem i programem na dalszych stronach może się chwilę dłużej otwierać i dlatego prosimy o cierpliwość) będzie obejmował wykłady, dyskusje oraz warsztaty. 

logasikgl

Partner konferencji Green Light ConsultingSzanownych Uczestników I Pediatrycznej Akademii Diabetologicznej o godzinie 20.00 zapraszamy na  kolację, wspaniałą zabawę i niezwykłe przeżycia w ten zaczarowany, andrzejkowy wieczór pełen magii i muzyki.Koszt imprezy to 40 zł, które prosimy wpłacać na konto: 

Fundacja „Pomoc Młodym Diabetykom”

90-562 Łódźul. Łąkowa 11
Nordea Bank Polska SA: 08 1440 1257 0000 0000 1217 8457

Wpłata będzie również potwierdzeniem wzięcia udziału w I PAD.

Accessibility