Relacja z V Konferencji “Ludzie na poziomie” 2015

21.11.2015r. w Klinice na Spornej w Łodzi odbyła się Konferencja zorganizowana przez naszą fundację dla: dzieci Diabeciątek i młodych dorosłych Diabeciaków oraz Ich Rodziców. Były doskonałe merytorycznie wykłady na temat życia cukrzycy ze sportem za pan brat i o tym, co może spotkać Diabeciaka w podróży: czy to w góry czy nad morze, a nawet do innej strefy czasowej.

Było także o sytuacji naszych podopiecznych widzianej od strony lekarza i rodzica czyli co się dzieje dookoła cukrzycy w Łodzi i województwie. Wszystko to odbyło się dzięki zaangażowaniu kochanej przez wszystkich profesor Agnieszki Szadkowskiej, genialnej mgr Teresy Benbenek-Klupa i wspaniałego profesora Tomasza Klupy. Firma Bayer reprezentowana przez mgr Waldemara Monczykowskiego przedstawiła swoje urządzenia i materiały edukacyjne. Podczas trwania wykładów nasze młodsze Diabeciątka miały fajne warsztaty na ul. Łąkowej 11 zorganizowane przez dziewczyny z Wysp Fantazji.
Dziękuję bardzo Wykładowcom za znakomite wykłady i wszystkim, którzy pomagali przy organizacji Konferencji: Anicie Żulickiej, Ani Szewczyk, Basi Estal, Tomkowi Kalużyńskiemu. Szczególne podziękowania dla Sylwii Kalek za organizację zabawy i opiekę
Zapraszamy do naszej galerii, gdzie znajdą Państwo zdjęcia z konferencji.

Dziękuję również wszystkim Ludziom na Poziomie, którzy wzięli udział w Konferencji. Tak, tak bo to była Konferencja na Poziomie dedykowana Ludziom na Poziomie. I niech tak zostanie!

Accessibility