1% dla Milenki


Rok temu, nasza córka Milenka zachorowała na cukrzycę typu pierwszego. Jest to choroba nieuleczalna, która wymaga stałego podawania insuliny. Cukrzyca jest bardzo podstępną chorobą, która bez prawidłowej kontroli może prowadzić do bardzo groźnych powikłań w śród których są m.in. choroby serca, nerek, oczu.

Kontrola poziomu cukru musi być prowadzona stale w dzień i w nocy, do tego niezbędny jest niezawodny system ciągłego monitorowania glikemii. Oprócz kontroli potrzebna jest również rehabilitacja, w tym udział turnusach rehabilitacyjnych. Niestety mimo ciągłego rozwoju medycyny i nauki, najnowsze rozwiązania są często zbyt dla nas kosztowne.

Mimo choroby, Milenka nie poddaje się, cały czas realizuje swoją wielką pasję – jeździectwo. Obcowanie z końmi jest wspaniałą formą terapii.

Aby Milenka mogła się dalej prawidłowo rozwijać i być zdrowym, aktywnym dzieckiem, bardzo prosimy Was o pomoc w postaci przekazania 1% podatku na zakup sprzętu medycznego, oraz finansowanie leczenia i rehabilitacji.


W formularzu PIT

prosimy wpisać
nr KRS 0000363544
Milena Chodakowska

Accessibility