NAUKOWE PONIEDZIAŁKI

Naukowe poniedziałki w PESTCE w Centrum Dydaktyczno-Kompetencyjnym Fundacji Diabeciaki

Naukowe poniedziałki to wykłady i prelekcje lekarzy diabetologów oraz specjalistów w dziedzinie diabetologii, które mają za zadanie przybliżyć naszym Beneficjentom nowe technologie jakie w ostatnim czasie zostały wypracowane i wprowadzone przez zespoły terapeutyczne w codzienne zmagania osób z cukrzycą.

Doświadczenie mówi nam, że musimy konsekwentnie i ustawicznie edukować zarówno osoby zmagające się z cukrzycą jak i ich otoczenie, ponieważ tylko wówczas my jako Edukatorzy Zdrowotni możemy nabrać pewności, że to, co do tej pory było naszym chorym mało znane lub często zapominane zostanie przedstawione w sposób jasny i zrozumiały i to tak wiele razy, aby osiągnąć sukces końcowy czyli wiedzę właściwą, dobrze pojętą bez potrzeby doszukiwania się informacji w internecie.

Pamiętajmy: Pacjent, który wie więcej – żyje dłużej.

Zapraszamy w dniu 1.03.2021 o godzinie 17:00 na spotkanie z dr n.med. Elektrą Szymańską-Garbacz, która pomoże nam uzupełnić wiedzę dotyczącą hipoglikemii i metod zapobiegania temu powikłaniu cukrzycy. Odpowie na wiele dręczących pacjentów pytań i przedstawi preparat BAQSIMI firmy Eli Lilly – zasady podawania i działanie.

Zapisy od 23.02.21 pod numerem tel. 693056654 lub sms.

DECYDUJE KOLEJNOŚĆ!

Accessibility