Jesteśmy dla Sary :)

Sara jest niezwykle towarzyska, z ogromnym poczuciem otwartości i empatii. Lubi pomagać. Ma wrodzoną skłonność do pomocy. Kocha podróżować, słuchać muzyki i śpiewać. Lubi oglądać filmy i czytać książki z prawdziwymi historiami i interesuje się medycyną.
W wolnym czasie jeździ na rowerze. Ma swoje marzenia, chciałaby mieć psa. Jest dzielna. Daje sobie radę w wielu sytuacjach, często dla niej nowych.
Sara urodziła się zdrowa. W grudniu roku zachorowała na cukrzycę typu, w kolejnych miesiącach wykryto u niej celiakię i prawostronne wodonercze nerki. Cukrzyca typu 1 i celiakia są chorobami nieuleczalnymi. Sara posiada pompę insulinową, wymaga ciągłej opieki, częstego monitorowania glikemii oraz stosowania restrykcyjnej diety bezglutenowej. Sara cierpi też na wodonercze prawej nerki, co związane jest z przewlekłym utrudnieniem odpływu moczu z nerki, konieczne jest w przyszłości leczenie chirurgiczne. Aby Sara mogła cieszyć się beztroskim dzieciństwem i uniknąć w przyszłości groźnych powikłań, zbieramy pieniądze na sensory Freestyle libre do ciągłego monitorowania glikemii, akcesoria medyczne, tj. insulina, zestawy infuzyjne, zbiorniczki insulinowe, a także na artykułu spożywcze związane z celiakią. Dzięki pozyskanym środkom Sara będzie mogła mieć ciągłą kontrolę nad poziomem cukru i dietę, co zabezpieczy jej życie i zdrowie.

Proszę przekaż 1,5% podatku na pomoc w codziennej walce z chorobami: KRS0000363544 dla Sary Kaabi.

Accessibility