Bezpłatne porady prawne

Podstawowym błędem wielu osób jest myślenie, że same poradzą sobie z problemem, a pomoc prawnika to ostateczność. Po poradę prawną zgłaszają się dopiero kiedy sprawy przybierają niekorzystny dla nich obrót. Dzieje się tak, gdyż pewne sprawy dotyczące życia codziennego są tak powszechne, że z łatwością spotykamy „życzliwych” doradców z bliższego lub dalszego otoczenia, którzy chętnie udzielą nam „dobrych rad”. Często też radzimy się Internetu, grup FB. Trzeba jednak pamiętać, że każda sprawa jest inna i nie ma uniwersalnych dróg postępowania. Coś co sprawdziło się u kogoś, może okazać się zgubnym dla nas. Coraz więcej osób przekonuje się o tym fakcie i decyduje się na pomoc specjalisty. Nie chodzi nawet o poprowadzenie całej sprawy, czasem od osiągnięcia zamierzonego celu dzieli nas jedna porada prawna.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Fundacja Diabeciaki w ramach projektu „Pestka – klub dla osób niesamodzielnych i ich otoczenia” współfinansowanego ze środków EFS w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 oferuje bezpłatne indywidualne konsultacje prawne dla osób niesamodzielnych i ich otoczenia.

Zakres porad prawnych obejmuje wszystkie dziedziny prawa:

  • Prawo spadkowe
  • Prawo karne
  • Prawo cywilne
  • Prawo opiekuńcze i rodzinne

Prawnik przyjmuje po telefonicznym 609 786 000 umówieniu się w poniedziałki. W celu wcześniejszego rozpoznania w sytuacji można zadać pytanie lub opisać problem i wysłać informację na mail: biuro@diabeciaki.pl

Darmowych porad prawnych udziela radca prawny Marta Skórzak specjalizująca się w prawie medycznym.

Accessibility